نمایندگی فروش محصولات خانه هوشمند EAE ترکیه

خانه هوشمند EAE

مرکز هوشمند سازی آرات، نمایندگی فروش محصولات خانه هوشمند EAE‌ در ایران. فروش تجهیزات کامل و با کیفیت خانه هوشمند EAE ترکیه به سراسر کشور

گروه EAE

گروه EAE در سال ۱۹۷۳ در بخش برق فعالیت خود را آغاز کرد و تحت عنوان EAE Elektrik در ترکیه شروع به کار کرد.

گروه EAE‌ که خود را با کارکنان متخصص در هر حوزه توانمند می کند، به وسیله تامین اشتغال برای ۲۵۰۰ نفر، یکی از شرکت های پیشرو در بازار محصولات الکتریکی و اتوماسیون خانگی و هوشمند سازی در ترکیه است.

محصولات خانه هوشمند EAE عضو انجمن KNX و مرکز آموزش مجاز KNX از سال ۲۰۱۲ است.

خانه هوشمند EAE

استانداردهای محصولات EAE

محصولات EAE Technology همیشه مطابق با استانداردهای باز بین المللی مانند TCP/IP، DALI (یک پروتکل برای کنترل روشنایی دیجیتال)، KNX‌ و Wifi هستند. همچنین دارای استانداردهای

  • استاندارد کیفیت ISO 9001
  • استاندارد زیست محیطی ISO 14001
  • استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001
  • مورد تست و تایید لابراتوارهای معتبر KEMA و CESI

انواع محصولات خانه هوشمند EAE

محصولات خانه هوشمند EAE

از محصولات جامع و کامل EAE Technology در هوشمند سازی هتل و سیستم مدیریت اتاق مهمان، مسکن و ویلا، اداره،‌ بیمارستان، مراکز خرید، انبار و قسمت های صنعتی استفاده نمود.

در تجهیزات خانه هوشمند EAE انواع محصولات جهت تجهیزات تابلویی و تجهیزات روشنایی و کنترل کننده های سیستم سرمایش/ گرمایش، کلید و پریز، تاچ پنل، ترموستات، منبع تغذیه، ID Router و انواع سنسورها و … وجود دارد.

محصولات EAE دارای کیفیتی بالا و قیمتی بسیار مناسب برای استفاده در ایران می باشند.

نمایندگی محصولات خانه هوشمند EAE

مرکز هوشمند سازی آرات که در زمینه ی هوشمند سازی ساختمان ها پیشینه ای چندین ساله را طی کرده است توانسته خود را به عنوان نماینده ی فروش محصولات EAE‌ در ایران معرفی نماید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و اگاهی از قیمت به روز محصولات خانه هوشمند EAE‌ با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۶۱۷۶ تماس حاصل فرمایید.

امیرحسین دباغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *