فروش محصولات خانه هوشمند- انواع برندهای ایرانی و خارجی

فروش محصولات خانه هوشمند

محصولات خانه هوشمند دارای انواع کیفیت و برندهای مختلف از سراسر جهان می باشد.

برای اطلاع از قیمت هر برند از محصولات خانه هوشمند با ما در تماس باشید.

فروشگاه تجیهزات خانه هوشمند

خانه هوشمند به ساختمان هایی گفته می شود که کلیه اجزای آن به صورت یکپارچه در تعامل با یگدیگرند. در ساختمان های هوشمند یک مغز به عنوان کنترلر اصلی در خانه وجود دارد.

این مغز ساختمان مسئول نظارت و مدیریت هر چه بهتر تجهیزات هوشمند سازی می باشد تا هرگاه دستگاهی دچار مشکل شد یا شرایط به صورت دلخواه شما نبود سریعا به شما هشدار دهد یا خودش این شرایط را مدیریت کند.

مطمئنا شما هم به دنبال راحتی و زندگی به سبک مدرن می باشید. خانه ای که در آن همیشه دمای دلخواه شما و آرامش شما را تامین کند و حتی هنگامی که در خانه نیستید نگران هیچ اتفاقی برای خانه تان نباشید.

اجرای هوشمند سازی خانه تان یکی از کارهای واجب برای صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد.

شما می توانید محصولات هوشمند سازی ساختمانتان را تحت هر پروتکل و برندی اعم از ایرانی و خارجی و با قیمتی و کیفیتی مناسب از ما تهیه فرمایید.

مرکز هوشمند سازی آرات

 

پک خانه هوشمند

یکی از بزرگترین دلایل پدید آمدن صنعت هوشمند سازی، جلوگیری از هدر رفت انرژی می باشد.

مثلا وقتی خانه تان می تواند دارای روشنایی مناسب برای شما و چشمانتان توسط تابش نور خورشید باشد سنسورهای روشنایی لامپ ها را خاموش می کنند و پرده ها را باز می کنند تا نور خورشید وارد خانه شود.

یا وقتی با باز شدن پنجره ها و ورود هوای بیرون دمای اتاق به درجه ای مناسب برای شما می رسد حسگرهای دما، بخاری یا خنک کننده ها را خاموش کرده و پنجره را به مقداری مناسب برایتان باز می کنند.

بعضی از شرکت های تولید کننده محصولات خانه هوشمند برای هر کدام از وظایف مربوط به هوشمند سازی مانند امنیت یا ایمنی یا روشنایی و … پکیج های خاصی را به بازار ارائه می دهند.

پکیج های هوشمند سازی بیشتر توسط شرکت های تولید کننده محصولات خانه هوشمند بیسیم به بازار عرضه می گردند.

امنیت و ایمنی در خانه هوشمند

ایمنی از حریق و هر گونه نشتی گاز و دود و آب و … از مهم ترین وظایف خانه هوشمند می باشد. توسط سنسورهای نشتی آب و گاز خیالی همیشه آسوده از بابت ایمنی خواهید داشت.

اگر گازی نشتی دهد سریعا به شما اطلاع می دهد و خود سنسور به کنترلر مرکزی فرمان می دهد که شیر گاز را ببندد تا جریان گاز قطع گردد و مانع از نشتی و حریق گردد.

سنسور درب و پنجره، دوربین های داخل و خارج خانه، سنسور حرکت و حضور فرد،‌ همه این وسایل یک امنیت فوق العاده را برای شما فراهم می آورد.

وقتی از خانه خارج می شوید به خانه هوشمند اطلاع می دهید که در حال خروج از خانه هستید. حال سناریو خروج شما از خانه اجرا می شود و اگر کسی پنجره ها یا درب ها را لمس کند یا هر حرکتی در خانه دیده شود توسط دوربین ها ضبط می گردد و سریعا به شما اطلاع می دهد.

محصولات خانه هوشمند

ماژول های خانه هوشمند

برای هوشمند سازی یک ساختمان با توجه به نیاز و توقعی که شما از خانه دارید ماژول های بسیاری وجود دارد.

ماژول های متنوع برای هوشمند کردن روشنایی، سیستم سرمایش و گرمایش، پرده و … در بازار ارائه شده اند.

بیشتر این ماژول ها در تجهیزات سیمی در تابلوی برق کار گذاشته می شوند.

لیست قیمت محصولات هوشمند سازی

شما می توانید با مراجعه به صفحات مختلف لیست قیمت برند اختصاصی خودتان را مشاهده فرمایید.

ولی از برندهای پیشنهادی مرکز هوشمند سازی آرات محصولات خانه هوشمند G4 و محصولات خانه هوشمند اشنایدر و محصولات خانه هوشمند HDL می باشد.

همچنین در تجهیزات بیسیم و تحت پروتکل Zigbee محصولات خانه هوشمند Wulian و تحت پروتکل z-wave محصولات خانه هوشمند Grenton پیشنهاد ما به شما است.

همچنین می توانید جهت مشاوره و آگاهی از قیمت و چگونگی تهیه برند مورد نظر در هوشمند سازی ساختمان، با مرکز هوشمند سازی آرات و شماره ۰۹۱۲۰۹۹۶۱۷۶ تماس حاصل فرمایید.

امیرحسین دباغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *