قیمت تجهیزات هوشمند سازی مدارس- بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

هوشمند سازی مدارس

قیمت تجهیزات هوشمند سازی مدارس، انواع و برندهای مختلف تجهیزات هوشمند سازی مدارس، ارزانترین محصولات هوشمند سازی مدرسه، قیمت مدرسه هوشمند

هوشمند سازی مدارس

هوشمند سازی مدارس یکی از امور ضروری برای پیشرفت محصلین می باشد. علم و تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است و ما باید مهم ترین قسمت یک کشور یعنی سیستم آموزشی را با این پیشرفت وفق دهیم.

اشتراک آموزش، ضبط کردن آموزش ها در کلاس، کپی برداری راحت تر از مطالب نوشته شده روی تخته کلاس، تا تخته های هوشمندی که همه مطالب روی آن ها نوشته می شود قابلیت پرینت و کپی برداری داشته باشد.

و حتی هوشمند سازی مدارس برای جلوگیری از مصرف انرژی و میزان روشنایی مناسب برای آسیب نرسیدن به چشم های دانش آموزان از مهم ترین اصول می باشد.

هوشمند سازی مدارس

کلاس هوشمند

هوشمند سازی مدارس و تاکید آن در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باعث شد تا بسیاری از مدارس در جهت هوشمند سازی حرکت کنند.

یک کلاس هوشمند کلاسی است که بیشتر آموزش های آن به روش نوین و با تکتولوژی های روز انجام گیرد.

تخته های وایت برد هوشمند، تبلت های آموزشی، کیت هوشمند برای کپی برداری از نوشته ها، دیتا پروژکتور، پرده های هوشمند مربوط به دیتا پروژکتور و … تمامی این ها محصولاتی هستند که یک کلاس تمام هوشمند را می سازند.

امکانات مدارس هوشمند

مطمئنا هوشمند سازی یک مدرسه فقط در سطح یک کلاس تعریف نمی شود.

در یک مدرسه برای جشن ها، مراسم های سوگواری، مراسم مهم مدیریتی بین معلمان، انجمن های اولیا و مربیان و تمامی اینها را هم می توان توسط تجهیزات هوشمند سازی هوشمند کرد.

مثلا برای مراسم جشن ها باید دنبال آهنگ هایی خوب و درخور برای آن جشن بگردیم، چراغ های سیاه که برای محرم بود را باز و چراغ های رنگارنگ را جایگزین کنیم و هزاران کار وقت گیر دیگر، ولی در یک مدرسه هوشمند تمامی این ها با سناریوهایی از پیش تعریف شده و فقط توسط یک دکمه در دستان مدیر مدرسه انجام می گیرد.

هوشمند سازی مدارس

سیستم هوشمند مدارس و جلوگیری از اتلاف انرژی

مطمئنا همیشه در مدارس مشاهده کردیم که بسیاری از مواقع محصلین بعد از خروج از کلاس، چراغ ها را خاموش نمی کنند، یا شوفاژ ها روشن و پنجره ها باز هستند، یا تمامی شیرهای دستشویی نشتی دارد.

تمامی این ها فقط باعث هدر رفت انرژی آینده می شود و از لحاظ اقتصادی نیز ضربه بسیار بزرگی وارد می کنند.

می توان کاری کرد که بعد از خروج تمام دانش آموختگان از کلاس چراغ ها خاموش، وسایل گرمایی طوری کار کنند تا اتاق را در دمایی مطلوب نگه دارند، هر گاه شیر آبی خراب یا باز بود سریعا هشدار دهد و به هر شکلی مانع از هدر رفتن انرژی شد و این کارها فقط در هوشمند سازی مدارس قابل انجام است.

نمایندگی هوشمند سازی مدارس

مرکز هوشمند سازی آرات به عنوان نمایندگی فروش محصولات هوشمند سازی مدارس در ایران مشغول به فعالیت است.

لطفا برای مشاوره و آگاهی از تجهیزات هوشمند سازی مدارس،‌ با مرکز هوشمند سازی آرات و شماره ۰۹۱۲۰۹۹۶۱۷۶ تماس حاصل فرمایید.

هوشمند سازی مدارس

قیمت تجهیزات مدارس

هر مدرسه ای علاقه به هوشمند سازی هم برای حرکت کردن و هم سو شدن در راستای پیشرفت و هم برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی را دارد.

ولی خیلی ها فرض می کنن هوشمند سازی گران است. ابتدا اینکه اگر گران باشد شما این هزینه اولیه را بعد دو یا سه سال تبدیل به سود خواهید کرد زیرا تمام آنچه را که به علت هدر رفت انرژی پرداخت می کردید دیگر نمی کنید

و ثانیا در هوشمند سازی، ما برند ها و درجات کیفی مختلف و تضمین شده با قیمت مناسب را ارائه می دهیم تا هیچ گاه هوشمند سازی مدارس گران تلقی نشود.

پس هر چه سریع تر قدم برا هوشمند سازی ساختمان و مدارس بردارید تا قبل اینکه هزینه های گزاف به دلیل بی توجهی به اصول بنیادین انرژی، شما را در مدیریت مالی ناراضی کند.

لطفا برای آگاهی از قیمت تجهیزات هوشمند سازی مدارس با ما تماس بگیرید.

امیرحسین دباغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *