فروش و قیمت محصولات خانه هوشمند z-wave

خانه هوشمند Zwave

یکی از اصلی ترین پروتکل های بیسیم، پروتکل خانه هوشمند Z-Wave می باشد. پروتکل خانه هوشمند Z-Wave دارای امنیتی بالا و بیشترین رنج عملکردی در تجهیزات بیسیم است

پروتکل Z-Wave

پروتکل خانه هوشمند Z-Wave در سال ۱۹۹۹ به وسیله ی یک کمپانی دانمارکی به نام Zen-Sys ایجاد شده که از سال ۲۰۰۸ کمپانی Sigma Design مالک آن شده است.

در تمامی خانه هوشمندهای بیسیم یک هاب به عنوان مدیر و کنترل کننده ساختمان هوشمند وجود دارد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]پروتکل Z-Wave برای ایجاد یک بستر ارتباطی قابل اعتماد و امن با مصرف انرژی پایین و تاخیر کم برای دیتاهای با حجم کم تا حداکثر نرخ ۱۰۰‌ کیلو بیت بر ثانیه طراحی شده است.[/box]

به خاطر قابلیت های بالا که ذکر شد اکثر محصولات تحت پروتکل Z-Wave دارای عمر باطری بالای یک سال هستند.

اگر چه z-wave سیستم پیچیده ای است اما کار با آن بسیار آسان است و همچنین تاثیر زیادی در صرفه جویی انرژی دارد و بسیار کارآمد است.

هوشمند سازی ساختمان

ویژگی های پروتکل Z-Wave

  • پروتکل Z-Wave دارای شبکه از نوع مش است و دستور اصلی از کنترلر مرکزی ارسال می شود.
  • توان مصرفی بسیار پایین و این یعنی استفاده از باطری در بسیاری از قطعات
  • قابلیت همکاری تجهیزات مختلف خانه هوشمند
  • محدوده سیگنال Z-Wave‌ در قاره آسیا و اروپا ۸۶۸ MHz و در قاره آمریکا ۹۰۸ MHz می باشد
  • بدون نیاز به سیم کشی و تابلوی اضافی، قابل اجرا در تمامی ساختمان ها در هر مرحله از بهره برداری، قابل ارتقا، قابل جابجایی، تنوع بالا
  • هر ماژول z-wave‌ می تواند به عنوان ریپیتر RF عمل کند و دستورات به وسیله حداکثر چهار وسیله مسیر یابی و شناسایی شود که این از خواص شبکه مش نیز می باشد.
  • دارای بیشترین رنج عملکردی که به میزان ۳۰۰ فوت در فضای باز و ۸۰ فوت در محیط داخلی است.

امنیت و اطمینان از پروتکل خانه هوشمند Z-Wave

استفاده از الگوریتم رمزنگاری AES-128 و دارای گواهی امنیتی UL1023 (برای Z-Wave که تضمین می کند به هیچ وجه قابل نفوذ و هک نیست) و امنیتش در حد بانکداری آنلاین است.

هرکدام از ماژول های Z-Wave یک UID دارند که مخفف Unique Identifier که همانند کد ملی انسان ها است که هر کدام از ماژول های Z-Wave یک UID مختص به خود را دارند و منحصر به فرد است.

دارای استانداردهای FCC (پروتکل Z-Wave موجی که تولید می کند هیچ گونه تداخلی با امواج بقیه دستگاه ها ندارد) و CE‌ (پروتکل Z-Wave هیچ گونه ضرر و زیانی برای چشم انسان و طبیعت ندارد) می باشد.

خانه هوشمند Z-Wave

محصولات خانه هوشمند تحت پروتکل Z-Wave

700 کمپانی و بیش از ۲۱۰۰ ماژول تحت Z-Wave تولید شده است که می توانیم با مراجعه به سایت www.z-wavealliance.org کمپانی هایی که با Z-Wave همکاری می کنند را مشاهده کینم.

از مهم ترین ها و بهترین های تجهیزات هوشمند سازی تحت پروتکل Z-Wave می توان به محصولات خانه هوشمند فیبارو، خانه هوشمند زیپاتو و خانه هوشمند Grenton اشاره نمود.

خانه هوشمند z-wave

قیمت محصولات خانه هوشمند Z-Wave

بهترین راه برای حفاظت ایمنی و امنیتی و برقراری آسایش و راحتی در محل زندگی تان، مطمئنا هوشمند کردن خانه تان است.

هوشمند سازی صنعتی رو به رشد و دارای قابلیت ها و اطمینانی بسیار بالا است که همواره در جهت راحت تر زندگی کردن شما در حال ارتقا و پیشرفت است.

شما می توانید جهت مشاوره و آگاهی از قیمت محصولات بیسیم Z-Wave با مرکز هوشمند سازی آرات و شماره ۰۹۱۲۰۹۹۶۱۷۶ تماس حاصل فرمایید.

 

امیرحسین دباغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *