فروش با پایین ترین قیمت محصولات هوشمند سازی منازل مسکونی

محصولات هوشمند سازی منازل مسکونی

هوشمند سازی منازل مسکونی از پیشنهادات ما برای اسایش رفاه و امنیت خانه تان است. فروش و قیمت محصولات هوشمند سازی منازل و ساختمان ها در مرکز هوشمند سازی آرات در انواع برند ها و قیمت ها و …

هوشمند سازی ساختمان چیست

هوشمند سازی یعنی با بهره گیری از فناوری های الکترونیکی و کنترلی، مدیریت منابع رخدادهای یک ساختمان بسته به نوع کاربری آن (مسکونی، اداری، تجاری و …) را در دست بگیرد.

ساختمان هوشمند، ساختمانی که دارای ساختار ارتباطاتی قوی می باشد که می تواند با کنترل کامل روی تمامی شرایط محیط واکنش مناسب را نشان دهد و خود را با آن ها وفق دهد .

تکنولوژی هوشمند سازی علاوه بر تامین امنیت و ایمنی برای راحتی و آسایش دائمی شما در محل زندگی تان ایجاد گردیده است.

ایمنی از طریق سیستم های اعلان و اطفا حریق، امنیت از طریق نظارت و مانیتورینگ حتی از راه دور و سنسورهای امنیتی و آسایش و رفاه شما با فراهم بودن همه چیز در خانه تان در حالیکه فقط دراز کشیده اید.

هوشمند سازی منازل مسکونی

هوشمند سازی ساختمان بیسیم

هوشمند سازی ساختمان تحت دو روش با سیم و بیسیم انجام می گیرد. هر یک از این دو روش پروتکل های خاص خود را دارد. پروتکل های ارتباطی ای با ویژگی هایی خاص که برای هر سلیقه ای به وجود آمده است.

از مهم ترین و رایج ترین پروتکل های بیسیم در جهان و ایران می توان به پروتکل خانه هوشمند Zigbee، پروتکل Z-Wave و پروتکل Wifi‌ اشاره کرد.

پروتکل هایی دارای سیستم و استانداردهای امنیتی در حد بانکداری آنلاین که هرگز امکان هک و یا افتادن نویز روی ارتباطات را نمی دهد.

از بهترین تجهیزات بیسیم تحت پروتکل Zigbee می توان به خانه هوشمند Wulian و تحت پروتکل z-wave می توان به خانه هوشمند Zipato اشاره کرد.

هوشمند سازی ساختمان tis

محصولات خانه هوشمند TIS تحت پروتکل خانه هوشمند KNX و BUS عمل می کنند.

محصولات  TIS در کشور چین ساخته می شوند و به علت داشتن قیمت مناسب توانستند بازار ایران را در دست بگیرند.

هوشمند سازی منازل مسکونی

 پکیج هوشمند سازی خانه

منظور از پکیج وجود تجهیزاتی برای هوشمند سازی یک قسمت از خانه که همه ویژگی های آن را در بر گیرد.

معمولا پکیج ها توسط شرکت های تولید کننده تجهیزات بیسیم به بازار عرضه می گردد زیرا محصولات بیسیم هر کدام در کنار یک کنترلر مرکزی می توانند تمام ویژگی مد نظر خانه تان را عهده دار شوند.

به طور مثال پکیج امنیتی که تمام تجهیزات امنیتی برای یک خانه را شامل می شود. از دوربین و سیستم های نظارتی گرفته تا سنسورهای حضور شخص و سنسور درب و پنجره که کاملا برای ارتقای امنیت یک ساختمان به کار می روند.

هوشمند سازی منازل مسکونی

فروش پکیج و محصولات هوشمند سازی ساختمان

مرکز هوشمند سازی آرات تامین کننده محصولات هوشمند سازی منازل و ساختمان اعم از ایرانی و خارجی در سراسر ایران می باشد.

لطفا جهت مشاوره و آگاهی از قیمت محصولات خانه هوشمند با مرکز هوشمند سازی رات و شماره ۰۹۱۲۰۹۹۶۱۷۶ در تماس حاصل نمایید.

امیرحسین دباغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *